Templates by BIGtheme NET
image

Introduction

Globally incubate standards compliant channels before scalable benefits. Quickly disseminate superior deliverables whereas web-enabled applications. Quickly drive clicks-and-mortar catalysts for change.

More About Us

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration and idea-sharing.

Autodiagnostika KUNCA, 15 rokov na trhu

Základný kameň našej spoločnosti položil v r. 2000 pán Michal Kunca založením živnosti Michal Kunca - Autoel. Bola to skratka pre slová auto a elektronika. Otec Michal svoje podnikanie smeroval predovšetkým na opravu elektronických súčastí automobilov - štartéry, alternátory, opravy svietidiel, dobíjania, zapaľovacej sústavy a pod. Služby svojim zákazníkom ale čoskoro rozšíril aj o štandardné servisné úkony ako napr. výmena oleja, servis a údržba bŕzd, výmeny tlmičov, spojky, generálne opravy motorov.

Koncom roka 2006 v spoločnosti Autoel začal pracovať aj syn pána Michala Kuncu - Ľubomír. Šesťročné skúsenosti s autoelektronikou, ale aj s fungovaním spoločnosti, starostlivosťou o zákazníkov, Michal Kunca začal s otcovskou láskou odovzdávať ďalšej generácii. Syn Ľubomír získaval od otca najmä nenahraditeľnú prax a zručnosti s meraním a diagnostikou elektroniky v automobiloch. Okrem toho, otec odovzdával synovi aj svoje cenné vedomosti z fungovania motorov a ďalších súčastí automobilov.

Keďže syn vyštudoval elektrotechnickú školu so zameraním na automatizačnú techniku, ďalšie smerovanie a špecializácia rodinného podniku boli jasné. Nástup počítačových technológií do automobilového priemyslu ukázali potrebu špecializovať sa práve na tento segment servisných služieb a tak do rodinného podniku začali pribúdať prvé počítače, notebooky s diagnostickým softvérom a samotné diagnostické prístroje.

Nové smerovanie zabehnutej rodinnej spoločnosti vyústilo v r. 2007 do vzniku novej firmy Ľubomír Kunca S-Systém. Otec Michal po dovŕšení dôchodkového veku ukončil aktívne podnikanie, ale dodnes je súčasťou rodinného podniku ako zdroj nenahraditeľných dlhoročných skúseností. Syn Ľubomír postupne budoval pracovný tím a keďže vtedajšie priestory kapacitne prestali postačovať, v r. 2010 sa spoločnosť presťahovala do súčasných priestorov na ulici Boženy Němcovej.

V r. 2011 sa DSA s. r. o. stala oficiálnou pobočkou firmy Profituning.sk a odvtedy sa špecializuje na softvérové úpravy vozidiel. Spolupráca s firmou Profituning.sk bola zavŕšením našej snahy nájsť partnera s rovnako renomovaným, stabilným a spoľahlivým zázemím, kvalitným personálnym obsadením a tímom, ktorý za svoju prácu ručí. Dnes, keď úpravy automobilov realizujú aj "firmy", ktoré pod hlavičkou skúseností a profesionality nedokážu klientom ponúknuť kvalitu a hlavne rešpekt a uznanie od samotných výrobcov áut, bolo toto naše rozhodnutie zásadné pre kvalitatívny rozvoj našej spoločnosti. Na nami ponúkané úpravy a ladenie motorov poskytujeme plnú záruku a garanciu profesionálne naprogramovaných riadiacich jednotiek, vždy aktuálny softvér a hárdver diagnostických zariadení a zodpovedný prístup k reklamáciam.

Našim klientom ponúkame a odporúčame predovšetkým kvalitné diely a komponenty a snažíme sa ich upozorniť na skutočnosť, že trh je zaplavený lacnými, ale nekvalitnými náhradami komponentov, ktoré by v automobilovom priemysle nemali mať miesto, a ktoré môžu ohroziť ich bezpečnosť za volantom, resp. životnosť a funkčnosť automobilu.

V r. 2012 sa firma pretransformovala na spoločnosť s ručením obmedzeným a v tejto právnej forme podniká dodnes.

image

Our Mission

Objectively innovate empowered manufactured products whereas parallel platforms. Holistically predominate extensible testing procedures for reliable supply chains.

image

Our Values

Proactively envisioned multimedia based expertise and cross-media growth strategies. Seamlessly visualize quality intellectual capital without superior collaboration.

image

Our Solution

Engage worldwide methodologies with web-enabled technology. Interactively coordinate proactive e-commerce via process-centric outside the box thinking.